Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Co, gdzie, kiedy?

  • 26 września 2020
  • 15 października 2020
  • wyświetleń: 7320

Kabaret Młodych Panów w listopadzie wystąpi w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

7 listopada w Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie odbędą się dwa występy Kabaretu Młodych Panów z programem "To jest chore" w ramach śląskiej trasy. Dla naszych czytelników mamy do rozdania aż 4 podwójne zaproszenia!

Kabaret Młodych Panów
Kabaret Młodych Panów · fot. Arkadiusz Klimczak


Młodzi Panowie powracają z nadbałtyckiej trasy, aby ponownie grać "u siebie", czyli na Śląsku. "To jest chore" to ostatni pełnometrażowy, dwugodzinny program Kabaretu Młodych Panów to zabawne skecze i zaskakujące puenty, świetne scenki i mądre piosenki, które sprawiają, że każdy uczestnik tego wyjątkowego show na koniec dnia czuje się świetnie.

Kabaret Młodych Panów


Agencja Star Manager, Albert Production oraz Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zapraszają w sobotę, 7 listopada na dwa występy KMP w godzinach 17.30 i 20.30! Bilety do nabycia w kasie Pszczyńskiego Centrum Kultury oraz na: biletyna.pl/kabaret/Kabaret-Mlodych-Panow/To-jest-chore/Pszczyna

Konkurs


KonkursKabaret Młodych Panów

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.