Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Co, gdzie, kiedy?

  • 29 września 2020
  • wyświetleń: 1523

Piotr Kulczyna opowie o swojej podróży po Azji Centralnej

Gminna Biblioteka Publiczna w Pawłowicach zaprasza 22 października o godzinie 17.00 na spotkanie autorskie z Piotrem Kulczyną.

Piotr Kulczyna to z wykształcenia i zamiłowania leśnik, dla którego las stał się pasją życia. Na co dzień związany jest z Nadleśnictwem Rybnik oraz leśniczówką w podgliwickiej Smolnicy, którą prowadzi od 27 lat. Oprócz tego jest pasjonatem koni, kierowcą off-roadowym, kynologiem, myśliwym, a od niedawna, jak się okazuje, także sprawnym pisarzem.

W 2016 roku pojawiła się pierwsza książka Piotra Kulczyny "Droga na Wschód", która jest relacją z męskiej podróży po dalekiej Syberii, Mongolii i Kaukazie, w którą wyruszył wraz ze swoim synem Pawłem.

Inne książki autora to: "Konno przez Polskę", "Podróże na 4 koła", "Ukraina bez przewodnika", "Od inflant po Kaukaz" oraz "Gdzie kończy się Rosja".

Jest założycielem zespołu podróżniczego "Kulczyna Team". Organizuje wyprawy samochodowe po wschodnich granicach Europy. Zapuszczał się niejednokrotnie na kontynent azjatycki. Jest też kreatorem i autorem zawodów jeździeckich połączonych z imprezami rodzinnymi. Aranżuje rajdy konne po lasach śląskiej krainy. Jest też miłośnikiem historii Polski.

Spotkanie w pawłowickiej bibliotece odbędzie się z zachowaniem środków bezpieczeństwa, a organizator zastrzega sobie prawo do jej odwołania. W związku z ograniczoną liczbą miejsc należy telefonicznie potwierdzić przybycie na spotkanie do 20 października (32/47-22-198 lub gbp@pawlowice.pl).

kulczyna

ar / pless.pl, źródło: GBP w Pawłowicach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.