Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 14 września 2020
  • wczoraj, 05:55
  • wyświetleń: 4649

Spotkanie z Filipem Springerem przeniesione do internetu!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie zaprasza 21 października o godz. 18.00 na internetowe spotkanie autorskie z Filipem Springerem.

W ostatnich dniach informowaliśmy, że z powodu nasilenia się pandemii odwołano spotkanie. Okazało się, że uda się je jednak zorganizować za pośrednictwem mediów społecznościowych! Filip Springer, pisarz i fotograf, autor wydanej w 2019 roku książki "Dwunaste: nie myśl, że uciekniesz" spotka się z nami w internecie na profilu facebookowym pszczyńskiej biblioteki: www.facebook.com/mpbppszczyna/. Rozmowę poprowadzi Elżbieta Goraus.

Filip Springer jest autorem wielu cykli reporterskich oraz książek, m.in. "Miedzianka. Historia znikania", "Wanna z kolumnadą", "13 pięter", "Miasto Archipelag", "Źle urodzone". Jest stypendystą Narodowego Centrum Kultury, Fundacji "Herodot" im. Ryszarda Kapuścińskiego i Miasta Stołecznego Warszawy. Był nominowany do najważniejszych nagród literackich w Polsce. Jego książki tłumaczone są na angielski, niemiecki, rosyjski, czeski i węgierski, w przygotowaniu jest także tłumaczenie na chiński. Współpracuje z Instytutem Reportażu w Warszawie. Jest współtwórcą festiwalu literackiego Miedzianka Fest.

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie

ar / pless.pl, źródło: Miejsko-Powiatowa Biblioteka w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Miejska biblioteka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.