• 6 grudnia 2022
  • wyświetleń: 1723

[WIDEO] Mikołajkowe Turnieje Piłki Nożnej Żaków i Orlików

W dniach 3 i 4 grudnia w hali MORiS przy ul. Basztowej 4 odbyły Mikołajkowe Turnieje Piłki Nożnej Żaków i Orlików o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie. Zobaczcie wideo!

Loading...

W kategorii Żak zwycięstwo po zaciętym meczu finałowym odniosła drużyna LKS Wisła Wielka. Drugie miejsce zajęła drużyna MKS Iskra Pszczyna I. Podium uzupełnił zespół LKS Rudołtowice.

W starszej kategorii wiekowej zwycięstwo w turnieju odniósł zespół MKS Iskra Pszczyna I. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Wisły Wielkiej a na trzecim miejscu turniej zakończył drugi zespół Pszczyńskiej Iskry.